Yalova Src, Yalova Psikoteknik 
0538 956 66 87 info@yalovasrc.com

Sınavsız SRC Belgesi


25.02.2003 tarihinden önce B, C, E, D sınıfı ehliyet belgelerinden herhangi birine sahip olan sürücüler bakanlık tarafından Sınavsız SRC Belgesi almaya hak kazanmıştır. Ehliyet sınıflarına göre bu ÅŸartlarda deÄŸiÅŸiklik gösterebilir. Bu ÅŸartların saÄŸlanmaması durumlarında sürücüler SRC EÄŸitimine ve SRC Sınavına tabi tutulur.

SRC Belgesi almaya karar veren SRC Adaylarının ilk olarak yönelttiÄŸi sorularından biri de “Sınavsız SRC Belgesi Nasıl Alınır” oluyor. Bu sorunun cevabı aslında çok basit sadece ehliyet tarihinizin 25.02.2003 tarihinden önce olması gerekmektedir.

Türkiye hemen her yerinden bizlerle iletiÅŸime geçebilir ve Sınavsız SRC Belgenizi alabilirsiniz. Ağırlık olarak Sınavsız SRC Belgesi hizmetini en çok verdiÄŸimiz YALOVA ve Ä°lçeleri ÅŸeklinde ÅŸeklinde sıralayabiliriz.

Biraz daha detaylı incelersek;

B Ehliyet Belgesi olup, almak isteyenler için; 25.02.2003 tarihi öncesi ehliyet belgesine sahip olmaları gerekmektedir.

B Ehliyet Belgesi olup, alacak sürücüden istediÄŸimiz gerekli evraklar;

  • 2 Adet Biyometrik FotoÄŸraf
  • Nüfus Cüzdanı ve Ehliyet Fotokopisi
  • Sabıka Kaydı (e-Devlet)

C, D veya E Ehliyet Belgesi olup, almak isteyenler için; 25.02.2003 tarihi öncesi ehliyet belgesine sahip olmaları gerekmektedir.

C, D veya E Ehliyet Belgesi olup, alacak sürücüden istediÄŸimiz gerekli evraklar;

  • 2 Adet Biyometrik FotoÄŸraf
  • Nüfus Cüzdanı ve Ehliyet Fotokopisi
  • Sabıka Kaydı (e-Devlet)

SRC 1 Belgesi alan sürücüler SRC 2 Belgesi almış sayılır.

SRC 3 Belgesi alan sürücüler SRC 4 Belgesi almış sayılır.

Sınavsız SRC Belgesi almak için ÅŸartlarınız uymuyor ise SRC EÄŸitimine katılmanız gerekmektedir.

EÄŸitim kalitesine önem veriyor ve bilinçli sürücüler yetiÅŸtirmek için uzman kadromuz ile Tuzla‘da ki En Ä°yi SRC Kursuna hepinizi bekliyoruz. Alanında uzman eÄŸitmen ve idari kadrosu ile UZMAN SRC, ODY, ÜDY ve Psikoteknik Merkezimizde ferah ve klimalı sınıflarda modernize edilmiÅŸ ders metotları ile sınav baÅŸarınızı ÅŸansa bırakmayın. BaÅŸarı oranı yüksek, geçme garantisi veren tek SRC Kursuyuz. Detaylı bilgi için iletiÅŸim bölümünden bizlerle iletiÅŸime geçebilirsiniz.

2019 yalovasrc.com All Rights Reserved.