Yalova Src, Yalova Psikoteknik 
0538 956 66 87 info@yalovasrc.com

SRC Belgesi Fiyatları


Belgesi alacak sürücüler için SRC Belgesi Fiyatları deÄŸiÅŸiklik göstermektedir. Alacağınız belgeye göre SRC 1 Belgesi Fiyatı, SRC 2 Belgesi Fiyatı, SRC 3 Belgesi Fiyatı, SRC 4 Belgesi Fiyatı ve SRC 5 Belgesi Fiyat bilgisini sizlerle tablo olarak aÅŸağıda paylaÅŸacağız. Unutmayınız ki Sınavsız SRC Belgesi alacak sürücüler SRC Belgesi Fiyatlarılistesini çok önemsemelerine gerek yoktur. 25.02.2003 öncesi ehliyet belgesine sahip iseniz sınavsız SRC Belgesi‘ni daha uygun fiyatlarda alabilmektesiniz.

SRC Belgesi alacak sürücülerin bilmesi gereken önemli hususlardan bir tanesi de SRC Sınav Harcıdır. Çünkü alacağınız SRC Belgesi‘ne ek olarak sizlerden SRC Sınav Harcıda istenmektedir. 2019 SRC Belgesi Fiyatları ile ilgili sınav harcınız ise 100 TL ÅŸeklinde hesaplanmıştır. SRC Sınav Harcı eÄŸitimini alacağınız SRC Kurs Fiyatı’nın dışında tutulmaktadır. SRC Sınav Harcı ve SRC Kurs Ücretinizi baÄŸlı olduÄŸunuz veya kayıt olduÄŸunuz SRC Kursu‘na ödeme yapılır.

2019 SRC Belgesi Fiyatları yeni açıklanmıştır.

Belge Ders Saat Sayısı Saat Ücreti (KDV dahil)  
SRC 1 BELGESÄ° ULUSLARARASI YOLCU TAÅžIMACILIÄžI 40 saat 22,5 TL

900₺

SRC 2 BELGESÄ° YURTÄ°ÇÄ° YOLCU TAÅžIMACILIÄžI 36 saat 22,5 TL

810₺

SRC 3 BELGESÄ° ULUSLARARASI EÅžYA VE KARGO TAÅžIMACILIÄžI 41 saat 22 TL

902₺

SRC 4 BELGESÄ° YURT Ä°ÇÄ° EÅžYA VE KARGO TAÅžIMACILIÄžI 36 saat 22,5 TL

810₺

Bu ücretlendirmeler Özel ÖÄŸretim Kurumları YönetmeliÄŸi çerçevesinde özel kurumların görüÅŸleri ve önerileri alınarak yıl sonunda oluÅŸturulan Ücret KomisyonluÄŸu tarafından belirlenmektedir. Belirlenen fiyatlar Valilik tarafından onaylanmaktadır. 2020 SRC Belgesi Fiyatları listesinde yer alan SRC Fiyatları taban fiyat olup, taban fiyat birliÄŸi yönetmeliÄŸi kapsamında altına düÅŸülmesi yasaktır. Bu fiyatlar 2020 SRC Belgesi Fiyatları ve 2021 SRC Belgesi Fiyatları kapsamında ve tarihlerinde geçerlidir.

SRC Belgenizi alırken fiyattan çok alacağınız eÄŸitiminde önemli olduÄŸunu unutmayın. Alacağınız kalitesiz eÄŸitim hem sizlere zaman kaybı hemde maddi olarak daha büyük kayıplara neden olacaktır.

Sizleri müÅŸteri olarak deÄŸil ailemizden bir parça olarak görmek, sınav baÅŸarınızı önemli ölçüde önemsiyoruz. %100 SRC BaÅŸarı oranı ile alanında Yalova’da En Ä°yi SRC Kursu olarak Yalova SRC Kursları arasında adından ve markasından söz ettirmeyi baÅŸarmıştır.

2019 yalovasrc.com All Rights Reserved.